Плата MagSafe для MacBook Air 11″ A1370

Питання та відповіді↓
Знайшли дешевше?

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MC505LL/A (EMC 2393),MC906LL/A (EMC 2393),MC968LL/A (EMC 2471),MD214LL/A (EMC 2471)

Пошкодження одного з компонентів живлення макбук може призвести до того, що телефон перестане повністю заряджатися. Причинами некоректної роботи пристрою є потрапляння рідини всередину корпусу, перепади напруги, що призводить до згоряння плати або роз'єму, використання не оригінального зарядного пристрою. Плата MagSafe для MacBook Air 11″ A1370 може повністю пошкодитися внаслідок використання дешевого адаптера. Купуючи дешеву зарядку, варто пам'ятати про наслідки, оскільки в деяких випадках не уникнути загоряння роз'єму макбука. У нашому сервісному центрі майстер проведе безкоштовну діагностику і зможе за 10 хвилин встановити причину, через яку ваш ноутбук перестав заряджатися, якщо проблема пов'язана з платою MagSafe, рекомендуємо довірити ремонту професіоналам.