WOOCS 1.2.4
WOOCS 1.2.4

Підсвітка клавіатури для MacBook Pro Retina 13″ A1425

В наявності

Ціна запчастини: $11.00
Питання та відповіді↓

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MD212LL/A (EMC 2557),BTO/CTO (EMC 2557),ME662LL/A (EMC 2672),BTO/CTO (EMC 2672)

У разі потрапляння рідини або внаслідок падіння макбука можуть постраждати його основні комплектуючі. Не рідко некоректна робота проявляється не відразу, а за деякий час. Але при перших проявах збоїв у роботі комп'ютера рекомендує звернутися до сервісного центру для виявлення точної несправності. Для початку після першого прояву некоректної роботи ми рекомендуємо звернутися в сервісний центр, щоб досвідчений інженер провів безкоштовну діагностику пристрою. Майстер швидко встановить причину несправності, а також розпочне оперативний ремонт після вашої згоди. Якщо вам потрібне підсвічування клавіатури для MacBook Pro Retina 13″ A1425 і ви можете встановити її самостійно, оформляйте замовлення вже зараз. Доставка комплектуючих здійснюється по всій Україні.