Динамік для Apple iPhone 7+ Plus верхній (розмовний/слуховий)

В наявності

Ціна запчастини: $8.00
Питання та відповіді↓
Знайшли дешевше?

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MNR22LL/A (A1661 EMC 3092),MNQT2LL/A (A1784 EMC 3092),MNRA2J/A (A1785 EMC 3092),N/A (A1786 EMC 3092)

Розмовний (слуховий) динамік для iPhone 7 plus має важливе значення у смартфоні, оскільки завдяки йому відтворюється мова під час розмови та інші звуки. Динамік може зламатися після фізичного впливу (удару чи падіння). Помітивши шипіння, хрип чи інші спотворення звуку рекомендуємо звернутися до сервісу, де майстер зможе швидко змінити запчастину. Ціна такого ремонту доступна кожному власнику техніки Apple. Також можна вибрати та купити динамік, а потім самостійно встановити його в домашніх умовах. На всі запчастини нашого інтернет магазину надається гарантія на 3 місяці, а також на встановлення комплектуючих під час проведення ремонтних робіт.
Пошкодження роз'єму для навушників може бути причиною відсутності звуку в навушниках. Так само гніздо призначене так само і для зарядки, тому несправність може бути взаємопов'язаною.

2mac готовий відремонтувати Ваш IPhone 7+ та зробити якісну заміну верхнього розмовного динаміка.