Гравіювання клавіатури MacBook 13" 2006-2008 років

Гравировка клавиатуры MacBook 13" 2006-2008 годов
Час на ремонт: впродовж 1-го дня
Ціна за послугу: 299 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину

Гравіювання клавіатури робиться у різних випадках. Наприклад, власник Макбука вирішив, що йому набридла стандартна клавіатура, і хоче прикрасити її. Можна зробити гравіювання як цікавих ієрогліфів, вибрати різний дизайн букв і цифр. Крім того, гравіювання клавіатури MacBook 13'' 2006-2008 у Києві – ідеальний спосіб нанесення російських букв на ваш пристрій. Вам не потрібно купувати наклейки, які швидко стираються, або намагатися запам'ятати, де ж повинні бути російські літери – достатньо звернутися до наших фахівців і зробити якісне гравіювання.

Спосіб гравіювання має велику кількість плюсів. По-перше, для цього не потрібно розбирати клавіатуру та знімати клавіші – гравіювання проводиться на зібраному ноутбуці. По-друге, гравіювання ніяк не впливає на електроніку Макбука, а значить, ваш комп'ютер, як і раніше, працюватиме, як годинник. По-третє, символи, нанесені лазером, ніколи не зітруться і буде видно чітко.

Серед інших плюсів варто виділити, що немає значення розмір клавіші – нанести символи можна на будь-яку кнопку. Наші фахівці багато років напрацьовували досвід нанесення гравіювання на клавіатуру Макбука А1278, і тепер ви отримаєте максимально ефективний результат за вигідною ціною. Виконавши гравіювання, ви продовжите життя клавіатурі вашого пристрою на довгі роки.