Гравіювання клавіатури MacBook - Macbook Pro 17" 2009-2012

Гравировка клавиатуры MacBook - Macbook Pro 17" 2009-2012
Час на ремонт: впродовж 1-го дня
Ціна за послугу: 299 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину

Гравіювання клавіатури MacBook - Macbook Pro 17" 2009-2012

Ми виконуємо лазерне гравіювання MacBook Pro 17''  зі збереженням підсвічування! Процес повністю автоматизований, а головне, що нові нанесені букви нічим не відрізняються від оригінальних, адже ми виконуємо цю процедуру за заводськими технологіями! Для нанесення букв лазером немає необхідності розбирати клавіатуру або знімати кнопки! Адже завдаючи літери лазером, цей процес ніяк не впливає на внутрішні комплектуючі пристрої!

Наша філія, сервісний центр в Одесі, готовий прийняти від Вас макбук на гравіювання, відправивши до Києва, де виконають усю роботу та доставлять назад. Тривалість такої процедури може бути від 3 робочих днів.

Не важливо з якої причини у Вас немає російських букв на клавіатурі, головне, що Ви можете виправити ситуації дуже швидко! Ми є затятими противниками наклейок, адже тоді ви закриваєте підсвічування, а головне з часом у Вас нічого на клавіатурі не відшаруватись! Адже якісно вигравірувана клавіатура, служитиме Вам довгі прекрасні роки!

Гравіювання клавіатури MacBook - Macbook Pro 17" 2009-2012 займає кілька годин і відрізняється надійністю нанесення символів на клавіші. Лазерне гравіювання виглядає красиво і довго прослужить при постійному наборі тексту, а ось наклейки дуже швидко стираються і псують зовнішній вигляд клавіатури. Спеціальні зручне доповнення, тому якщо ви не маєте сліпого набору тексту, найкраще буде замовити гравіювання.Ця процедура повністю безпечна для вашого комп'ютера, адже для її проведення не потрібно розбирати пристрій.Ми можемо нанести будь-які символи різними мовами, які віддає перевагу замовнику. займає зовсім небагато часу і обходиться по кишені кожному власнику "яблучного" ноутбука.