Перенесення даних MacBook 13" 2006-2008

Перенос данных MacBook 13" 2006-2008
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: від 199 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину

Перенесення даних MacBook 13'' A1278 – процедура не тільки вимагає від виконавця певної комп'ютерної грамотності, але й занудного заняття. Особливо це стосується випадків, коли виконавець не має у своєму розпорядженні потрібних програм та обладнання.

 

Коли це береться профан, багаторазово зростає ризик втрати даних. Добре, якщо це стосується мультимедійних файлів, які можна завантажити з інтернету. Набагато гірше, якщо сімейний фотоархів чи важливий проект, наприклад, дипломна робота.

Щоб застрахуватися від неприємних ексцесів, довірте таке завдання професіоналам. Майстри можуть перенести всі необхідні дані, а також відновити їх, якщо ненавмисна втрата.

Наші сервісні центри, які працюють у багатьох обласних центрах України, надають стовідсоткову гарантію на ці послуги. Ми зробимо все оперативно та з належною відповідальністю. Будьте певні – жоден кілобайт не загубиться.

Всі ваші дані виявляться на новому пристрої так швидко, наскільки це можливо. При цьому ціни дуже демократичні порівняно з більшістю наших конкурентів.