Ремонт iPhone 6 після потрапляння вологи

Ремонт iPhone 6 после попадания влаги
Час на ремонт: від 1 дня
Ціна за послугу: 299 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину
від 300

Одним з найбільш згубних для високотехнологічних пристроїв Apple є потрапляння у воду. Але навіть якщо ви втопили iPhone 6, правильна та своєчасна реакція допоможе врятувати гаджет.

Якщо телефон повністю занурюється у воду, вона проникає всередину телефону. Обов'язково звертайтеся до сервісного центру, якщо впустили iPhone у воду або випрали його разом з одягом.

Вода може проникнути під корпус, якщо на телефон потрапило кілька крапель:

  • смартфон взятий мокрими руками (вода легко просочується під кнопки);
  • Айфон знаходиться у ванній, поки власник приймає душ, миє руки.

У чому полягає небезпека

Сама вода не проводить електрику, з цим добре справляються її домішки. Вони окислюють електроніку, датчики, псують контакти, мікросхеми, ланцюги живлення, призводять до корозії плати. Тому найбільш небезпечним для iPhone є потрапляння до нього солоної води.

Перша допомога перед доставкою телефону в ремонт

Головне правило у разі потрапляння iPhone 6 у воду – вимкнути телефон і якнайшвидше доставити його до сервісного центру, де професійно усунуть наслідки утоплення та реанімують пристрій. Якщо є можливість (інструмент та навички), вийміть із смартфона батарею. Пам'ятайте, що при вилученні акумулятора легко пом'яти або пошкодити шлейфи.

Чого не варто робити:

  • класти в сіль – після цього буде набагато менше шансів відлагодити смартфон;
  • класти в рис - спосіб малоефективний, втратите час;
  • сушити феном – на контактах та платі залишиться окислення, сліди корозії.

Як під час ремонту вода видаляється з Айфону

Телефон повністю розбирається, і вода (причина проблеми) усувається з усіх компонентів. Після цього проводиться електрохімічне чищення – усуваються сліди окислення та корозії.

Після електрохімічного чищення та повного просушування iPhone проходить повну діагностику та при необхідності ремонт та заміну деталей (за погодженням обсягу та вартості ремонту з власником).