Рихтування корпусу на MacBook 13" А1278 2008 року

Рихтовка корпуса на MacBook Pro - Macbook Pro 13" 2009-2012
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: від 499 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину
420

Наші фахівці проводять якісне рихтування корпусу Макбука. Зазвичай, до цієї послуги вдаються власники Маків, корпус яких було пошкоджено внаслідок удару. Рихтування корпусу на MacBook являє собою випрямлення поверхні та кутів на пристрої.

Рихтування необхідне і у разі заміни скла на Макбуку, так як воно не ляже рівно через гнуті прямі і кути. Після роботи фахівців нашої компанії Ви отримаєте свій комп'ютер у стані практично ідентичному новому Маку. Наші майстри допоможуть Вам усунути недоліки в корпусі Макбука, а також пояснять, чому потрібно вдатися до конкретної послуги відновлення корпусу.

Головним чином, пом'ятий корпус псує візуальне враження про Макбук. Навряд чи комусь захочеться працювати чи відпочивати за таким комп'ютером. Рихтування корпусу не займає багато часу і коштує недорого, тому кожен власник Макбука може дозволити собі догляд за своєю технікою і привести її в прийнятний вигляд.

На щастя, пошкодження корпусу не часто впливає на параметри комп'ютера. Однак подбати про його зовнішній вигляд має кожен господар. До того ж, вдавшись до наших послуг, Ви можете бути впевнені, що пристрій повернеться до Вас не тільки в безпеці, але й у такому вигляді, який він мав до пошкодження. Рихтування корпусу особливо актуальне для тих користувачів, які звикли завжди носити Макбук із собою.