Рихтування корпусу на MacBook Pro - Macbook Pro 13" 2009-2012

Рихтовка корпуса на MacBook Pro - Macbook Pro 13" 2009-2012
Час на ремонт: до 3-х часов
Ціна за послугу: 449 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину

 

 

Користувачі мак не застраховані від механічних пошкоджень відбуку. Наші фахівці проводять якісну рихтування корпусу Макбук Про 2009 у Києві. Зазвичай до цієї послуги звертаються власники Маків, корпус яких був пошкоджений внаслідок удару.  Ріхтування корпусу на MacBook  Pro A1278 є випрямлення поверхні і кутів на пристрої.

У разі заміни скла -Рихтування так само буде необхідна, так як воно не ляже рівно через гнуті прямі і кути. Після роботи фахівців нашої компанії ви отримаєте свій пристрій у стані, практично ідентичному новому Маку. Наші майстри допоможуть вам усунути недоліки в корпусі Макбука, а також пояснять, чому потрібно вдатися до конкретної послуги відновлення корпусу.

Головним чином, пом'ятий корпус псує візуальне враження про ваш яблучний пристрій. Навряд чи комусь захочеться працювати чи відпочивати за таким комп'ютером. Ріхтування корпусу не займає багато часу і коштує недорого, тому кожен власник Макбука може дозволити собі догляд за своєю технікою та привести її у прийнятний вигляд. На щастя, пошкодження корпусу не часто впливають на параметри комп'ютера. Однак подбати про його зовнішній вигляд має кожен господар. До того ж, вдавшись до наших послуг, ви можете бути впевнені, що пристрій повернеться до вас не тільки в безпеці, але й у такому вигляді, який він мав до пошкодження. Ріхтування корпусу Макбук   особливо актуальна для тих користувачів, які звикли завжди носити   з собою!