Рихтування корпусу на MacBook Pro - Macbook Pro 15" 2006-2008

Рихтовка корпуса на MacBook Pro - Macbook Pro 15" 2006-2008
Час на ремонт: до 3-х часов
Ціна за послугу: від 359 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину

Рихтування корпусу на MacBook Pro - Macbook Pro 15" 2006-2008

Ноутбук від яблучного виробника продуманий до дрібниць! У чому ви запитаєте? При падінні Бука весь удар на себе бере алюмінієвий корпус пристрою, тим самим він деформується, але ударна хвиля не переходить на комплектуючі! Простими словами - Бук падає, удар приймає на себе корпус, а деталі не страждають надалі! Але не без винятків, при дуже сильному пошкодженні  

Але, що робити, якщо з вашим улюбленим яблучним другом трапилося лихо, і ви його впустили, вдарили і т.п. Після чого постраждав корпус пристрою? У такому випадку у вас є два варіанти, перший з них скористатися таким ремонтом, як рихтування корпусу на MacBook Pro 15'' 2006-2008, і повернути колишню красу своєму лептопу, а можна залишити все як є, але соромитися показувати його своїм друзям і товаришам!

Так само рихтування корпусу MacBook Pro 15'' A1286 буде необхідна у разі заміни скла, щоб воно рівно лягло! Інженери севісного центру 2mac виконують свою роботу на професійному обладнанні, ми постараємося зробити все можливе, щоб повернути Вашому пристрою колишній вигляд!