Відновлення ланцюга живлення iPad Air

Восстановление цепи питания iPad Air
Час на ремонт: від 1 дня
Ціна за послугу: від 1299 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

Перш, ніж приступити до ремонту та відновлення ланцюга живлення планшета необхідно встановити точну причину її появи. Ця несправність може бути спричинена як апаратним пошкодженням, так і некоректною роботою програмного забезпечення. Для початку Ви можете спробувати усунути порушення функціонування планшета видаленням нещодавно встановлених програм. Якщо дані маніпуляції не дали бажаного результату, необхідно звернутися до сервісного центру. Апаратними причинами несправності можуть стати: фізичні пошкодження, використання оригінального зарядного пристрою, перепадів напруги. У деяких випадках усунути поломку можливо заміною самого роз'єму, але іноді не обійтися без заміни самого контролера живлення або мікросхем, розміщених на них.

Причини, через які може знадобитися відновлення ланцюга живлення:

Неоригінальний зарядний пристрій, виробник Apple передбачає використання виключно оригінальних запчастин та аксесуарів для своїх пристроїв. Використання неоригінальної зарядки може спричинити пошкодження ланцюга живлення.

Використання планшета зі зламаним роз'ємом. Спочатку ця поломка може здатися не значною, але надалі це лише посилює проблему ланцюга живлення.

Заряджання IPad під час перепаду напруги. Для уникнення ми рекомендуємо придбати безперебійний блок, який стабілізує напругу .

Попадання рідини.

Механічний вплив.