Заміна батареї (акумулятора) iPhone 6

Замена батареи-аккумулятора iPhone 6
Час на ремонт: від 40 хвилин
Ціна за послугу: 499 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

Наши клиенты теперь могут провести ремонт iphone в Одессе в течении суток!

У вартість ремонту включено запчастину

Акумулятор iPhone 6 має кінцевий ресурс. Для літій-полімерних батарей, якими комплектуються аксесуари Apple, він становить до 900 циклів заряд-розряд. Такі АКБ вимагають дбайливого ставлення та дотримання правил експлуатації. У сервісному центрі 2mac проводиться діагностика та оперативна заміна акумулятора.

Коли потрібна заміна батареї iPhone 6

Термін витрачання ресурсу батареї iPhone складає близько півтора-двох років. Іноді проблеми з АКБ у техніці виникають раніше. Є кілька ознак, при яких можливо доведеться купити або замовити заміну акумуляторної батареї на iPhone 6:

  • перепади рівня заряду;
  • надто швидке заряджання або розряджання акумулятора iPhone;
  • тривала відсутність руху індикатора;
  • смартфон не заряджається;
  • деформація корпусу iPhone в області батареї або самої батареї.

Деякі збої iPhone можуть бути пов'язані не тільки з роботою АКБ, ми радимо замовити діагностику перед тим, як придбати нову запчастину. Деталь не підлягає ремонту, для відновлення працездатності iPhone 6 проводиться заміна батареї. Важливо для заміни купувати оригінальну батарею. Замовляючи в інтернет-магазинах, можна придбати низькоякісну підробку.

У iPhone процедура зміни АКБ потребує вміння. Потрібно розібрати телефон вимкнути ряд шлейфів, не пошкодивши їх та інші деталі. Замовляйте послугу профі – майстри 2mac спеціалізуються на роботі з електронними гаджетами Apple. Вони зроблять все дбайливо та з гарантією якості.

 

Как мы меняем батарею на iPhone 6