Заміна батареї на MacBook 13" А1278 2008г

Замена батареи на MacBook Pro 13" 2009-2012
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 299 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину

Ноутбуки користуються все більшою популярністю завдяки компактним габаритам. Друга з переваг таких пристроїв - їх мобільність. Завдяки вбудованій батареї працювати на портативному комп'ютері можна будь-де.

Кожен акумулятор, як і батарея MacBook 13'' A1278 розрахована на кілька циклів перезарядки. При вичерпанні цього ліміту найчастіше батарея нормально не працює, унаслідок чого заряд мало тримає. Ноутбук може працювати виключно при підключенні до мережі, втрачаючи головну свою перевагу – мобільність.

Якісні комплектуючі дістати хоч і можливо, але непросто - висока можливість купити підробку. Заміна батареї на MacBook 13'' 2006-2008 в Києві – процес, що потребує певних навичок у ремонті.

Наш сервісний центр, серед інших, готовий надати цю послугу. Ми використовуємо тільки акумулятори від перевірених виробників як оригінальні, так і високоякісні копії.

Наші майстри відремонтують гаджет максимально швидко. Представництва можна знайти у кількох великих обласних центрах України. При необхідності доставка пристрою виконується кур'єром.