Заміна батареї на MacBook Air - MacBook Air 13" 2008-2009

Замена батареи на MacBook Air - MacBook Air 13" 2008-2009
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 199 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину
240

Якими бувають несправності батареї?

1) Природне зношування працездатності акумулятора.

Як ми писали раніше батарея може працювати до 1000 повних циклів!

2) Глибока розрядка ( довгий час не використовували макбук, а на момент відключення батарея була повністю розряджена).

3) Збій у роботі мікропрограми контролера батареї MacBook Air 2008.

4)Коротке замикання акумулятора MacBook Air ( найчастіше трапляється при виконанні ремонту MacBook, користувачі забувають відключати батарею та замикають контакти акумулятора)

5) Залили рідиною MacBook Air A1237/A1304. Ми не рекомендуємо вмикати ноутбук після контакту з водою, відключіть від мережі пристрій і терміново несіть нам, ми знаємо, що робити в таких випадках!

6) Переохолодження MacBook Air A1237 або навпаки перегрів АКБ ( дуже часто відбувається коли забувають у машині, на балконі і т.д.)

Що робити коли з вами сталися вищезазначені проблеми? Все дуже просто – вам допоможе Заміна батареї MacBook Air A1237/A1304! Наші майстри володіють усім необхідним обладнанням для виконання даної процедури ! Ви завжди можете купити оригінальну батарею Макбук Еір, ми надамо вам гарантію до 3-х місяців, ми відповідаємо за те, що продаємо і завжди несемо відповідальність! Ми дуже ретельно обирали постачальника батарей, об'їздили підлогу світу у пошуках найкращого варіанту! Адже ми знаємо, що для Українця дуже важливим є співвідношення ціна-якість! А у нас оригінальні батареї MacBook за солодкими цінами