Заміна батареї на MacBook Air - MacBook Air 13" 2008-2009

Замена батареи на MacBook Air - MacBook Air 13" 2008-2009
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 199 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓
240

Якими бувають несправності батареї?

1) Природне зношування працездатності акумулятора.

Як ми писали раніше батарея може працювати до 1000 повних циклів!

2) Глибока розрядка ( довгий час не використовували макбук, а на момент відключення батарея була повністю розряджена).

3) Збій у роботі мікропрограми контролера батареї MacBook Air 2008.

4)Коротке замикання акумулятора MacBook Air ( найчастіше трапляється при виконанні ремонту MacBook, користувачі забувають відключати батарею та замикають контакти акумулятора)

5) Залили рідиною MacBook Air A1237/A1304. Ми не рекомендуємо вмикати ноутбук після контакту з водою, відключіть від мережі пристрій і терміново несіть нам, ми знаємо, що робити в таких випадках!

6) Переохолодження MacBook Air A1237 або навпаки перегрів АКБ ( дуже часто відбувається коли забувають у машині, на балконі і т.д.)

Що робити коли з вами сталися вищезазначені проблеми? Все дуже просто – вам допоможе Заміна батареї MacBook Air A1237/A1304! Наші майстри володіють усім необхідним обладнанням для виконання даної процедури ! Ви завжди можете купити оригінальну батарею Макбук Еір, ми надамо вам гарантію до 3-х місяців, ми відповідаємо за те, що продаємо і завжди несемо відповідальність! Ми дуже ретельно обирали постачальника батарей, об'їздили підлогу світу у пошуках найкращого варіанту! Адже ми знаємо, що для Українця дуже важливим є співвідношення ціна-якість! А у нас оригінальні батареї MacBook за солодкими цінами