Заміна CD-приводу на MacBook 13" 2006-2008

Замена CD-привода на MacBook 13" 2006-2008
Час на ремонт: до 15 минут
Ціна за послугу: 240 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓
240

СD-привід – одне з найбільш вразливих місць будь-якого ноутбука чи комп'ютера, у тому числі Макбука. Дисковод важливий для користувачів, які звикли зберігати дані на дисках, крім того, найчастіше саме з диска встановлюються операційні системи. Популярні фільми на дисках, музичні альбоми, ліцензійні ігри. Загалом зламаний дисковод може стати величезною проблемою для рядового користувача.

Заміна CD-приводу на MacBook 13'' 2006-2008 – складна операція, з якою краще не зв'язуватися недосвідченому користувачеві. Якщо у звичайному системнику дисковод можна зняти легко, то у випадку з Макбуком спочатку доведеться розібрати корпус, щоб дістатися приводу. Людина, яка ніколи не колупалася у «начинках» ноутбука легко зламає або пошкодить важливі частини комп'ютера.

 

Наші фахівці встигли "набити руку" у заміні дисководів на Макбуке Air, Pro. Якщо ви помічаєте, що дисковод почав через раз читати навіть нові диски, це привід задуматися про його заміну. Зрештою, може настати така ситуація, що терміново знадобиться скористатися CD-приводом, а він виявиться неробочим.

Заміна дисководу на Макбуку – недовга операція, тому, звернувшись до наших майстрів, вже того ж дня ви отримаєте повністю працездатний комп'ютер, і зможете продовжувати роботу, перегляд фільмів, прослуховування музики.