Заміна CD-пристрою на MacBook 13" А1278 2008 року

Замена CD-привода на MacBook Pro 13" 2009-2012
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 239 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину
240

СD-пристрій – одне з найбільш вразливих місць будь-якого ноутбука чи комп'ютера, у тому числі Макбука. Дисковод важливий для користувачів, які звикли зберігати дані на дисках, крім того, найчастіше саме з диска встановлюються операційні системи. Популярні фільми на дисках, музичні альбоми, ліцензійні ігри. Загалом зламаний дисковод може стати величезною проблемою для рядового користувача.

Заміна CD-пристрою на MacBook 13'' 2006-2008 – складна операція, з якою краще не зв'язуватися недосвідченому користувачеві. Якщо у звичайному системнику дисковод можна зняти легко, то у випадку з Макбуком спочатку доведеться розібрати корпус, щоб дістатися приводу. Людина, яка ніколи не колупалася у «нутрощах» ноутбука, легко зламає або пошкодить важливі частини комп'ютера.

Наші фахівці встигли "набити руку" у заміні дисководів на Макбуці Air, Pro. Якщо Ви помічаєте, що дисковод почав через раз читати навіть нові диски, це привід задуматися про його заміну. Зрештою, може настати така ситуація, що терміново знадобиться скористатися CD-пристроєм, а він виявиться неробочим.

Заміна дисковода на Макбуці – недовга операція, тому, звернувшись до наших майстрів, вже в той же день Ви отримаєте повністю працездатний комп'ютер, і зможете продовжувати роботу, перегляд фільмів, прослуховування музики.