Підписуйся на канал та дізнавайся промокоди на ТоварДня тут

Заміна CD-пристрою на SSD або HDD (optibay) на MacBook 13" А1278 2008г

Замена CD-привода на SSD или HDD (optibay) на MacBook Pro 13" 2009-2012
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 359 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину

Диски CD – річ зручна та практична. Більше того, свого часу практично незамінний розхідник для комп'ютера. Навіть сьогодні вони мають деяку популярність у деяких користувачів.

Єдиний недолік CD-дисків – те, що вони безнадійно морально застаріли. За наявності на ринку DVD і Blu-ray вони є крайнім анахронізмом. Втім, як і інші різновиди дисків.

За наявності швидких бездротових мереж, поширення інтернету та зручних Flash-накопичувачів диски CD використовують хіба що деякі ентузіасти.

CD-привід – досить громіздкий гаджет. Як правило, він використовується рідко і займає зайве місце у корпусі комп'ютера. Особливо сумно це у випадку з ноутбуком. Сумно подвійно, якщо це – такий стильний тонкий девайс, як MacBook.

Проблема вирішується дуже просто – заміною CD-пристрою на SSD або HDD (optibay) на MacBook. Це дозволить використовувати ваш пристрій по максимуму, задіявши звільнене місце під розширення пам'яті. А додаткові терабайти або два ніколи не бувають зайвими.

У роботі ми використовуємо лише якісні комплектуючі. На всі виконані роботи надається гарантія. У разі потреби пристрій для проведення ремонту може бути доставлений кур'єром.