Заміна CD-приводу на SSD або HDD (optibay) на MacBook - Macbook 13" 2008-2009

Замена CD-привода на SSD или HDD (optibay) на MacBook - Macbook 13" 2008-2009
Час на ремонт: до 15 минут
Ціна за послугу: 360 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

Заміна CD-приводу на SSD або HDD (optibay) на MacBook - Macbook 13" 2008-2009

Ви зберігаєте на своєму пристрої безліч файлів, музика, фільми, улюблені серіали, безліч програм і т.д. Але жорсткий диск не гумовий, і згодом файли заповнюють весь вільний простір … 

 

У вас постійно виникають проблеми з підвисанням, слухаєте музику, припустимо в iTunes і паралельно працюєте в програмі над якимось рейковим проектом, і в момент рестарту роботи сервера або БД - звучання доходить до ваших вух з підвисанням, або з перериванням, і карусель завантаження настирливо крутиться перед вашими очима, боляче вже грає над нашим терпінням… Або ж інша історія, ви слухаєте тугіше музику в iTunes і при відкритті такої просто програм як Chrome, ви очікуєте довгих і нудних секунд 10, а то й більше, якщо у фоні відкрита ненажерлива програма т.к. Фотошоп або ж іграшка. 

 

Хоч ви і виконуєте чистку MacBook дуже часто, міняєте термопасту раз на півроку, а система глючить, приємним для Вас рішенням буде: заміна Cd-roma на SSD або Hdd у Києві, адже у нас можна не тільки купити Sata перехідник всередину MacBook, а так а й сам SSD або HDD .