Заміна CD-приводу на SSD або HDD (optibay) на MacBook Pro - Macbook Pro 15" 2006-2008

Замена CD-привода на SSD или HDD (optibay) на MacBook Pro - Macbook Pro 15" 2006-2008
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 499 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину

Заміна CD-приводу на SSD або HDD (optibay) на MacBook Pro - Macbook Pro 15" 2006-2008

У нашому СЦ можна виконати заміну оптичного приводу на SSD/HDD. Це може бути дуже корисно для людей, які не користуються оптичними дисками, але при цьому активно використовують дисковий простір.

Так само ця схема дуже добре працює у вигляді гібридної системи у вигляді суміщених жорстких дисків SSD + HDD, коли операційна система і програми, що часто використовуються, встановлюються на SSD, а HDD великої ємності встановлюється в заміну приводу.  

Якщо ви з тих користувачів, які не використовують дисковод, але при цьому ви активно заповнюєте дисковий простір. Наші мудрі інженери приготували для Вас мудре рішення – заміна CD-приводу на SSD або HDD. Також ми рекомендуємо використовувати кілька жорстких дисків, для операційної системи, а так само часто використовуваних програм - рекомендуємо використовувати SSD, а для інших потреб HDD, назвемо це гібридне використання жорстких дисків!  Адже SSDробоатет набагато швидше ніж HDD, але коштує в рази дорожче, а купуючи твердотільний жорсткий диск, але на малу кількість гігабайт не дуже вже й витратна справа!