Заміна екрану в зборі на MacBook Retina 13" late 2013-2015

Замена экрана в сборе на MacBook Retina 13" late 2013-2015
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 549 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину

Одним з найслабших місць лептопа МакБук Про - є його дисплей, адже він безпосередньо контактує із зовнішнім світом, а   захисне скло дуже , як кришталь і у разі фізичного пошкодження не запобігає розбиттю дисплейного модуля! Ви впустили свій улюблений MacBook Pro, а потім спостерігаєте розбитий екран? Залежно від пошкодження, ми запропонуємо найвигідніший варіант для вирішення проблеми: 

  1. Заміна дисплея на MacBook Pro Retina 13’’ late 2013-2015 у Києві
  2. Заміна дисплея у зборі на MacBook Pro Retina 13’’ A1502 у Києві

У першому випадку, заміна екрану МакБук Про А1502 - більш дорогий і складний ремонт, за який не всі послуги беруться, виправдовуючись тим, що неможливо виконати цю процедуру! Тільки не в нашому сервісі!

Якщо   пошкоджено світлофільтр або сама кришка ми виконаємо якісний ремонт, як Заміна екрану в зборі на МакБук Про 13'' у Києві за оптимальною ціною!

Дисплей у зборі складається з трьох складових: алюмінієва кришка, світлофільтра та матриця! Ми володіємо власним складом запчастин, що дозволить заощадити Ваш час, адже Вам не доведеться чекати поки запчастина на сервіс приїде, а по-друге купуючи комплектуючі безпосередньо ми пройдемо посередників, тим самим тримаємо оптимальний цінник! 

У нас Ви можете знайти порівняльну статтю про макбуки, де розкрито плюси та мінуси дисплеїв ретина, та інша цікава інформація!

Как заменить экран в сборе на MacBook Retina 13" late 2013-2015