Заміна клавіатури MacBook 13" 2006-2008

Замена клавиатуры MacBook 13" 2006-2008
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 699 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓
740

Що таке ноутбук із зламаною клавіатурою? Це наворочений мультимедійний програвач, який чудово відтворює фільми та музику. Більшого, від нього, на жаль, не добитися.

Навіть пограти в просту гру не вийде - майже в кожній з них задіяно кілька кнопок клавіатури. Що ж говорити про листування у скайпі чи соціальних мережах?

Можна використовувати віртуальну клавіатуру. Для надсилання одного термінового повідомлення рішення підходить, при постійному використанні у власника ноутбука швидко здадуть нерви.

Не краща ситуація з клавішами, що частково працюють. Листування при цьому можливе, але заміна одних літер іншими або використання спецсимволів справляє враження спілкування не з адекватною людиною.

Заміна клавіатури MacBook 13'' 2006-2008 потрібна також у випадку, коли клавіші стерлися та написані на них символи погано помітні. Та й виглядає це непривабливо, косметичний ремонт просто необхідний.

Така процедура виконується нашими фахівцями у максимально стислий термін. За наявності відповідної моделі клавіатури на складі ми виконаємо ремонт у присутності клієнта протягом години.