Заміна клавіатури MacBook 13" А1278 2008 року

Замена клавиатуры MacBook Pro 13" 2009-2012
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 1199 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину
740

Що таке ноутбук із зламаною клавіатурою? Це наворочений мультимедійний програвач, який чудово відтворює фільми та музику. Більшого, від нього, на жаль, не добитися.

Навіть пограти в просту гру не вийде - майже в кожній з них задіяно кілька кнопок клавіатури. Що ж говорити про листування у скайпі чи соціальних мережах?

Можна використовувати віртуальну клавіатуру. Для надсилання одного термінового повідомлення рішення підходить, при постійному використанні у власника ноутбука швидко здадуть нерви.

Не краща ситуація з клавішами, що частково працюють. Листування при цьому можливе, але заміна одних літер іншими або використання спецсимволів справляє враження спілкування не з найбільш адекватною людиною.

Заміна клавіатури MacBook 13'' 2006-2008 потрібна також у випадку, коли клавіші стерлися і написані на них символи погано помітні. Та й виглядає це непривабливо, косметичний ремонт просто необхідний.

Така процедура виконується нашими фахівцями у максимально стислий термін. За наявності відповідної моделі клавіатури на складі ми виконаємо ремонт у присутності клієнта протягом години.