Заміна клавіатури MacBook - Macbook 13" 2008-2009

Замена клавиатуры MacBook - Macbook 13" 2008-2009
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 699 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину

Заміна клавіатури MacBook - Macbook 13" 2008-2009

Важко уявити використання ноутбука без клавіатури! Адже тільки включивши ноутбук - необхідно ввести пароль, і дуже сумно, якщо клавіша або клавіатура не функціонує! Однією з найпоширеніших поломок, з якою найчастіше стикаються наші клієнти - це поломка окремих клавіш, або ж усієї клавіатури! Адже клавіатура для Macbook постійно контактують із зовнішнім середовищем і найстрашніший ворог - це вода, тим більше солодка, навіть кілька крапель всілякої рідини можуть пошкодити клаву!

Дуже часто у користувачів не працює клавіатура через скупчення бруду та пилу під клавішами, допоможе - чищення MacBook A1342. Якщо ж не працює одна кнопка , причин може бути кілька , кріплення пошкодили або відчуваєте люфт при натисканні, ми рекомендуємо замінити кнопку клавіш для Макбук 2008-2009.

Як виконується Заміна клавіатури Макбук А1342?

Одним із найпростіших процесів ремонту – заміна кнопок на клавіатурі, але якщо робити це необережно, можна пошкодити кріплення. Ну, а такий ремонт, як Заміна клавіатури MacBook A1342 у Києві, виконати без спеціальних умінь та знань, дуже складно! Щоб дістатися клавіатури, потрібно розібрати чи не весь Мак! При цьому робити це потрібно дуже обережно, щоб не пошкодити довколишні комплектуючі!

У нас ви можете не тільки Купити клавіатуру для MacBook 13'' А1342 але й виконати заміну клавіатури! Ми доставляємо запчастини в будь-який куточок України, щільно упаковуємо та надаємо гарантію 90 днів!