Підписуйся на канал та дізнавайся промокоди на ТоварДня тут

Заміна клавіатури на MacBook Air - MacBook Air 13" 2010-2011

Замена клавиатуры на MacBook Air - MacBook Air 13" 2010-2011
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 999 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину
960

Заміна клавіатури на MacBook Air - MacBook Air 13" 2010-2011

 Одні з основних причин, через які Клавіатура macbook air не справна і потрібна Заміна клавіатури MacBook Air 13'' A1369 у Києві!

  1. Накопичення пилу - можливо, ті клавіші/клавіша не працює через те, що під нею зібралося купа пилу. Допоможе - Чищення від пилу MacBook Air.
  2. Одна з найпоширеніших причин - потрапляння рідини до Макбука. В даному випадку необхідна: заміна клавіатури MacBook, а так само діагностика Macbook Air адже якщо потрапила всередину вода, вона могла пошкодити і не тільки клавіатуру!
  3. Чутливість натискання клавіші змінилася
  4. Після механічного удару або в момент транспортування ви пошкодили кнопку або безліч клавіш.
  5. Дуже часто сушать феном кнопки МакБука але вони пластмасові і починають плавитися, ми також можемо виконати заміну клавіш MacBook Air (за їх наявності)

Ми вказали основні проблеми, з якими до нас звертаються користувачі! Варто відзначити, що клавіатура прикріплена заклепками до топкейс і для виконання такого ремонту, як заміна клавіатури на MacBook Air 13'' 2010-2011 необхідно повністю розібрати ноутбук! Недосвідчений користувач має шанс при розбиранні пристрою пошкодити комплектуючі або ж не зібрати в зворотному порядку! 

Как проводиться замена клавиатуры на MacBook Air