Заміна клавіатури на MacBook Retina 15" 2012 - 2015

Замена клавиатуры на MacBook Retina 15" 2012 - 2015
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 1199 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину

Даний текст, ми б не написали для Вас, якби клавіатура на моєму буку працювала не коректно або повністю була неробоча! Інженери сервісного центру працюють тільки з професійним обладнанням, а також з оригінальними комплектуючими! Найчастіше клавіатура ремонту не підлягає! Якщо клавіатура неробоча, є кілька факторів, за якою не працює клавіатура!

  1. Шлейф клавіатури вийшов з ладу, може просто від'єдналися контакти, що з'єднують клавіатуру?
  2. У деяких випадках некоректна робота клавіатури може статися просто через шар пилу, що накопичується під клавішами, в такому випадку вам не потрібно Заміна клавіатури Макбук Ретіна 2013, а просто допоможе чищення клавіш MacBook Retina A1425! 
  3. Вихід з ладу клавіатури - Заміна клавіатури на MacBook Pro Retina 15'' 2012-early 2013, буде єдиним виходом із ситуації! 

Вода - страшний ворог власника ноутбука від Apple, і навіть при попаданні пари крапель води клавіатура може перестати працювати, після контакту з водою ми не рекомендуємо вмикати пристрій, а тим більше сушити феном, адже клавіші не металеві, а пластмасові і можуть поплавитися! Яка б ситуація не трапилася з Вами та Вашим Буком, якщо ви не фахівець у сфері ремонту ноутбуків Apple, краще порадьтеся з професіоналами, адже тільки вони, подивившись на пристрій, зможуть запропонувати найвигідніший і наймудріший вихід із ситуації!