Заміна кнопки Home в iPhone 6

Замена кнопки Home в iPhone 6
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 279 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

У вартість ремонту включено запчастину

399

Телефони та інші пристрої Apple відрізняються високою якістю виконання. Але вічної техніки немає, іноді вона виходить з ладу. Найбільш уразливими є елементи, за допомогою яких користувач взаємодіє з гаджетом. Такою деталлю виступає кнопка Home (Хоум) на iPhone 6 та 6 Plus. Трапляється, що вона перестає нормально працювати. Відновити її працездатність та повернути комфорт від експлуатації телефону допоможе кваліфікований ремонт у сервісному центрі 2mac.

Коли потрібен ремонт кнопки Home на iPhone 6

Необхідність ремонтувати або замінити кнопку Home виникає:

  • якщо тріснуло скло сенсора, що зчитує відбитки пальців;
  • якщо кнопка розбита;
  • якщо при натисканні лунають нехарактерні звуки;
  • якщо кнопка стала погано натискатися або не завжди спрацьовувати;
  • після потрапляння в Айфон води;
  • якщо пошкоджено шлейф після удару або падіння.

Всі ці симптоми свідчать про несправність вузла та вимагають звернення до сервісного центру. Аналіз статистики звернень та ремонту показує, що відновлення кнопки iPhone 6 можливе практично у 70% випадків. У цьому зберігається весь функціонал, включаючи Touch ID.

У сервісному центрі 2mac фахівці допоможуть вирішити навіть найсерйозніші проблеми. Залежно від типу та складності проблеми проводиться ремонт або заміна кнопки Home.

Як виконується ремонт кнопки Home в iPhone 6

У разі порушення працездатності кнопки проблема найчастіше вирішується заміною шлейфу, що йде до неї. Після такої процедури кнопка продовжує працювати, як і до виходу з ладу та ремонту. При цьому відновлюється працездатність сенсора, що ідентифікує відбиток пальця. Під час ремонту оригінальна кнопка iPhone 6 переноситься на новий шлейф.

Якщо ж пошкоджена сама кнопка, повне відновлення неможливе. У такому разі потрібно придбати нову запчастину та виконати заміну деталі. Ситуація ускладнюється тим, кожна кнопка прив'язана до процесора конкретного телефону. Це означає, що після заміни зберігаються лише механічні функції. Touch ID працювати не буде.

У разі необхідності зберегти можливість ідентифікації відбитка на 6 моделі iPhone знадобиться складніший ремонт: встановлення нової оригінальної плати на телефон із прив'язаною до процесора кнопкою. Вартість такого ремонту вища, проте клієнт отримує із сервісного центру відновлений смартфон з повним функціоналом.

 

Как мы меняем кнопку Home на iPhone 6