Підписуйся на канал та дізнавайся промокоди на ТоварДня тут

Заміна кулера MacBook - Macbook 13" 2008-2009

Замена кулера MacBook - Macbook 13" 2008-2009
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 359 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину

Заміна кулера MacBook - Macbook 13" 2008-2009

Працюючи за своїм улюбленим яблучним пристроєм, ви стали помічати, що ноутбук сильно почав нагріватися, шуміти вимикається при виконанні «серйозних завдань». Що ж для початку ми рекомендуємо виконати чищення ноутбука адже можливо кулер просто не справляються зі своєю роботою тому що до лопат вентилятора пристала пил, ворс, можливо якщо у Вас є домашня тварина і шерсть його Визначити, що ж насправді сталося з кучером можна тільки виконавши діагностику MacBook

У сервісному центрі 2mac працюють лише профі! Наші фахівці зроблять мало того, що безкоштовну і ще чесну діагностику пристрою.  Після чого зможеш визначити "Болячку" пристрою, і вилікуємо Бук!

Кулер не функціонує в основному з двох причин!

№1 Забивається пилом кулер 

У такому випадку необхідно виконати чистку системи охолодження!

№2 Деталь просто зламалася

Якщо ж кулер вийшов з ладу, то необхідно, щоб була виконана така послуга, як Заміна кулера MacBook A1342 у Києві, адже ми знаходимося в центральній частині столиці біля метро Арсенальна за адресою Івана Мазепи 3!

Ми виконаємо швидку Заміну кулера, адже крім ремонту, у нас ще можна купити Кулер MacBook 13'' 2006-2008 На все, що ви придбаєте у нас, ми видаємо гарантію до 3-х місяців! Для користувачів, які мешкають за територією Києва, ми відправимо запчастину Новою Поштою!