Заміна кулера (вентилятора) MacBook 13" 2006-2008 років

Замена кулера (вентилятора) MacBook 13" 2006-2008 годов
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 299 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину

Яку функцію виконують кулери у macbook? Ці компактні вентилятори створюють циркуляцію повітря всередині корпусу, забезпечуючи тим самим відведення тепла і дрібних частинок пилу, що потрапили.

Вихід цієї деталі з ладу спочатку не завжди помітний. Комп'ютер працює, як і раніше, майже безшумно. Потім він починає грітися іноді досить сильно. У роботі програм трапляються глюки та перебої, ноутбук «гальмує», часто зависає.

Зрештою через перегрівання вийдуть з ладу материнська плата або процесор. А ось такий ремонт коштує вже значно дорожче, ніж заміна кулера MacBook. Якщо Ви помітили дива у роботі вашого гаджета, слід звернутися до фахівців – можливо, пошкоджений кулер.

Самостійно виконувати ремонт небажано. Заміна кулера в macbook 13'' A1278 у Києві – вкрай відповідальний процес, пов'язаний з частковим розбиранням портативного комп'ютера та роботою з дрібними деталями. При їх втраті можливі проблеми зі зворотним складанням.

Наш сервісний центр надає цю послугу серед багатьох інших. На всі виконані роботи ми надаємо гарантію, термін дії якої залежить від їхньої складності.