Заміна матриці на iMac - iMac Old 2008-2011

Замена матрицы на iMac - iMac Old 2008-2011
Час на ремонт: впродовж 1-го дня
Ціна за послугу: 720 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину
720

Заміна матриці на iMac - iMac Old 2008-2011

 

Моноблоки від яблучного виробника славляться не лише своїм дизайном, але й компактністю. iMac-комп'ютер, який не тільки простий у використанні завдяки Mac OS, а також стабільний у роботі через якісні компоненти. Apple говорить нам : « Позбавтеся купи проводів, все, що Вам необхідно це - якісний комп'ютер, безпородна мишка і клавіатура. Яким би ідеальним пристрій не був, поломок, на жаль, не уникнути. Найчастіше потрібний ремонт iMac з наступних причин:

  1. Механічні пошкодження iMac (так-так iMac-і теж падають);
  2. Перегрів блоку живлення або інших компонентів (часто користувачі ігнорують такий профілактичний ремонт iMac, як Чищення від пилу і Заміна тер, через що Аймак з часом може перегріватись);
  3. Попадання вологи на пристрій;

Коли може знадобитися заміна матриці на iMac 2009/2010?

Як ми раніше писали, Матриця може вийти з ладу не тільки через зовнішні фактори, але й через перегрівання внутрішніх компонентів. А найголовніше помітити проблеми пов'язані з дисплеєм не проблема, зображення або повністю відсутня або некоректно відображається картинка на моніторі. Заміна матриці на iMac знадобиться у випадку зі втратою яскравості на дисплеї пристрою. Даний ремонт не ставиться до дешевих ремонтів, але в сервісному центрі 2mac знають, що нова матриця буде радувати користувача.

Заміна матриці на iMac - iMac Old 2008-2011 це складний ремонт, який може знадобитися після удару чи падіння моноблоку. Внаслідок механічного пошкодження, на матриці можуть з'явитися подряпини та тріщини, биті пікселі та інші артефакти. Після потрапляння рідини всередину комп'ютера на екрані можна побачити смуги, плями, які не пропадають і помітно погіршують видимість під час роботи, тому варто звернутися до сервісу. Кваліфікований інженер для заміни матриці використовує дороге обладнання та має досвід роботи, тому ремонт буде проведено якісно та швидко. Також майстер акуратно встановить матрицю і не залишить на ній слідів відбитків пальців, як роблять багато недосвідчених користувачів. Дорогий комп'ютер заслуговує на професійний підхід у питаннях ремонту та заміни комплектуючих.