Заміна оперативної пам'яті на MacBook 13" А1278 2008г

Замена оперативной памяти на MacBook Pro 13" 2009-2012
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 149 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓
180

Оперативна пам'ять – важлива складова комп'ютера, від якої залежить продуктивність пристрою. Оперативку можна або збільшити або зменшити, залежно від цілей користувачів. Звичайно, найчастіше йдеться про збільшення оперативної пам'яті. Але трапляється і так, що планка оперативної пам'яті виходить з ладу. А несправна оперативна пам'ять не дозволяє запускати операційну систему, тобто повноцінно користуватися Макбуком.

В цьому випадку Вам допоможуть спеціалісти нашої компанії. Заміна оперативної пам'яті на MacBook 13 A1278 – процедура, з якою швидко та якісно впораються наші майстри. Залежно від ваших вимог, можна або замінити несправну оперативну пам'ять, або наростити її, тобто поставити планки з найбільшим розміром.

Але, незважаючи на всю легкість операції, що здається, не варто самостійно намагатися замінити планку оперативної пам'яті. Деякі моделі Макбука складні для аналізу, а значить, недосвідчений користувач може пошкодити пристрій і вивести його з ладу. Ремонт та відновлення даних вимагатимуть більших витрат, ніж звернення до наших фахівців для заміни оперативної пам'яті.

Нова спритна оперативка дозволить Вам насолоджуватися кожною секундою під час роботи на Макбуку. Усі операції будуть виконуватися швидко і без зависань, отже, підвищиться і ваша продуктивність.