Заміна оперативної пам'яті на MacBook 13" 2006-2008

Замена оперативной памяти на MacBook 13" 2006-2008
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 149 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину
180

Оперативна пам'ять – важлива складова комп'ютера, від якої залежить продуктивність пристрою. Оперативку можна або збільшити або зменшити, залежно від цілей користувачів. Звичайно, найчастіше йдеться про збільшення оперативної пам'яті. Але трапляється і так, що планка оперативної пам'яті виходить з ладу. А несправна оперативна пам'ять не дозволяє запускати операційну систему, тобто повноцінно користуватись Макбуком.

В цьому випадку вам допоможуть спеціалісти нашої компанії. Заміна оперативної пам'яті на MacBook 13 A1278 – процедура, з якою швидко та якісно впораються наші майстри. Залежно від ваших вимог, можна замінити несправну оперативну пам'ять, або наростити її, тобто, поставити планки з найбільшим розміром.

Але, незважаючи на всю легкість операції, що здається, не варто самостійно намагатися замінити планку оперативної пам'яті. Деякі моделі Макбука складні для аналізу, а значить, недосвідчений користувач може пошкодити пристрій і вивести його з ладу. Ремонт та відновлення даних вимагатимуть більших витрат, ніж звернення до наших фахівців для заміни оперативної пам'яті.

Нова спритна оперативка дозволить вам насолоджуватися кожною секундою під час роботи на Макбуку. Всі операції будуть виконуватися швидко і без зависань, а отже, підвищиться і ваша продуктивність.