Заміна дроту на зарядці MacBook 13" А1278 2008г

Замена провода на зарядке MacBook Pro 13" 2009-2012
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 499 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину

Якою б ємністю не володів акумулятор Макбука, він не може працювати вічно, а значить, обов'язково настане момент, коли пристрій доведеться зарядити. Також, з часом багато батарей починають втрачати потужність, а то й зовсім працюють не більше години-двох. Отже, Макбук доведеться тримати на підзарядці, щоб продовжувати роботу. Але неприємність – дріт на зарядці не працює, а у Вас горить квартальний звіт, дипломна робота або інше важливе завдання. В цьому випадку необхідна заміна дроту на зарядці MacBook  MacBook 13'' A1278

Макбуки мають специфічні зарядки та роз'єми, які не так просто знайти у звичайному комп'ютерному магазині. Крім того, причин поломки заряджання може бути кілька. Наприклад, перегин дроту на зарядному пристрої, зламаний штекер, розхитаний роз'єм.

Перші тривожні дзвіночки пошкоджений провід подає так: індикатор зарядки горить через раз, Макбук показує, що живлення від мережі не йде, і працює тільки від акумулятора. Через якийсь час все може повернутися в норму, але вже ясно – зарядка виходить з ладу.

Наші фахівці допоможуть Вам швидко підібрати та придбати необхідний дріт для заряджання Макбука. Ви забудете, що таке проблеми із зарядним пристроєм, і зможете, як і раніше, комфортно працювати за комп'ютером. Звернення до нас заощадить ваші сили, нерви та гроші.