Заміна дроту на зарядці MacBook Air - MacBook Air 13" 2012-2017

Замена провода на зарядке MacBook Air - MacBook Air 13" 2012-2015
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 459 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

Заміна дроту на зарядці MacBook Air - MacBook Air 13" 2012-2017

Практично будь-який старожил-маковод стикався з проблемою, коли MacBook не заряджається або ж зарядка відходить і постійно доводиться підключати ЗП під певним нахилом і постійно перевіряти чи індикатор горить? Якщо ви зіткнулися з неможливістю зарядити свій пристрій, наступні рекомендації будуть спеціально для вас! 

Для початку ми рекомендуємо перевірити працездатність ЗП на іншому пристрої, адже часто неможливо зарядити пристрій через несправність плати MagSafe!  Якщо ж MacBook не заряджається через несправне ЗП, ми знаємо як Вам допомогти! Рішенням №1 буде придбати оригінальний зарядний пристрій для MacBook Air 13'' A1466, але цей варіант вважається більш дорогим, ніж виконати ремонт зарядки для MacBook Air 13'' 2012-2017! 

Оперативна заміна кабелю на MagSafe у Києві

Заміна кабелю на зарядці MagSafe завдання не для профанів! Цей тип роботи неможливо виконати без професійного обладнання як паяльна лампа, а також без оригінальних комплектуючих для MacBook! У сервісному центрі 2mac не тільки працюю професіонали своєї справи, але також практично завжди в наявності і ви можете купити Кабель для зарядки MagSafe!