Заміна дроту на зарядці MacBook - Macbook 13" 2008-2009

Замена провода на зарядке MacBook - Macbook 13" 2008-2009
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 359 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину

Заміна дроту на зарядці MacBook - Macbook 13" 2008-2009

Поки людство не винайшло бездротову зарядку, ми заряджаємо наші девайси за допомогою дроту! І все одно, що зарядний пристрій для MacBook дуже зручний в користування, ми підключаємо кабель від джерела живлення до пристрою  за допомогою магніту! Ну, ось одного прекрасного дня, Ви робите стандартну для вас процедуру, ставите Бук на зарядку, але індикатор не реагує?

Основні симптоми, при яких потрібна Заміна кабелю MagSafe 1/2 для Macbook A1342

  1. Провід згорів через коротке замикання
  2. Магнітний конектор був пошкоджений
  3. Гумо-пластикове покриття, тріскається вздовж дроту, залишивши без підтримки дроти, які з часом переламуватимуться
  4. Поломка дроту біля штекера

Заміна проводу MagSafe потрібна часто і через необережну експлуатацію зарядного пристрою! Загалом яка б не була причина поломки, наші майстри  рекомендують виконати такий ремонт як: Заміна дроту заряджання MacBook A1342. Скориставшись Цією посилкою, ви заощадите чималу суму грошей, адже купити кабель для Magsafe, набагато дешевше ніж придбати нову зарядку!

У сервісному центрі 2mac, ми виконуємо ремонт MacBook A1342 з гарантією! Просто принесіть пошкоджену зарядку, і протягом 30 хвилин  буде проведена Заміна дроту Magsafe! Так само ви можете купити кабель зарядки Magsafe у Києві, або ми доставимо в будь-який куточок України Новою Поштою! Ми продаємо тільки якісні комплектуючі для MacBook! І на всі вироби надаємо гарантію !