Заміна роз'єму синхронізації (зарядки) iPhone 6

Замена разъёма зарядки iPhone 6
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 399 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину
449

Будь-яка деталь, яка витримує систематичний механічний вплив, іноді виходить з ладу. У ході експлуатації iPhone 6 однією з найбільш схильних до механічного впливу вважається роз'єм синхронізації. Сервісний центр 2mac пропонує оперативну заміну lightning-коннектора (док-коннектора) iPhone версії 6 при виникненні несправностей з роз'ємом.

Коли потрібно замінити роз'єм зарядки iPhone 6

Існує кілька ознак, які свідчать про необхідність проведення ремонту:

  • Айфон не заряджається;
  • для повної зарядки апарата потрібно значно більше часу, ніж зазвичай;
  • синхронізація телефону з комп'ютером не здійснюється;
  • помітні пошкодження на роз'ємі;
  • смартфон заряджається лише якщо рухати кабелем для заряджання з боку на бік.

Найпоширеніші проблеми з роз'ємом

Найчастіше заміна конектора потрібна у таких випадках:

  • витрата моторесурсу – природне зношування прискорюється за необхідності частого підключення через зниження ємності батареї;
  • пошкодження внаслідок удару, надмірного зусилля, різкого висмикування кабелю, спроби вставити невідповідний кабель у телефон;
  • попадання води або бруду всередину конектора.

Крім того, проблеми із зарядкою та синхронізацією телефону можуть бути пов'язані зі стрибками напруги в електромережі, які провокують вихід з ладу контролера, що управляє зарядом. Іноді вигоряє дискретний елемент ланцюга.

Ремонт системного гнізда телефону

Складність та вартість ремонту пристрою залежить від того, що є причиною зазначених проблем. Тож якщо несправний сам конектор, він підлягає заміні. Якщо синхронізація або зарядка не працюють через порушення цілісності шлейфу, виходу з ладу конектора плати, контролера живлення, потрібна діагностика та відповідний ремонт.

Проблеми можуть бути викликані дефектом кабелю. У такому разі достатньо замінити його. У разі виникнення проблем із підзарядкою та передачею даних ПК варто приносити в сервіс-центр не тільки сам телефон, а й кабель для підключення до мережі та комп'ютера.