Заміна скла (тачскріна) iPhone 6

Замена стекла-тачскрина iPhone 6
Час на ремонт: від 1 дня
Ціна за послугу: 1099 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину
999

Для захисту матриці екранного модуля iPhone 6 встановлено оригінальне іонно-загартоване скло. Матеріал виявився легко схильний до появи потертостей і подряпин, його можна розбити. Apple визнала це, запустивши офіційну послугу з наклеювання захисних плівок. Але й вони не забезпечують гарантію збереження тачскріну. Механічний вплив призводить до його поломки та погіршення зовнішнього вигляду смартфона. Майстри 2mac пропонують провести діагностику екрана з наступною заміною скла за можливості.

У яких випадках проводиться заміна скла iPhone 6

При появі дефектів на склі Айфона 6 та збоях у роботі сенсора може знадобитися заміна дисплейного модуля, включаючи матрицю. Іноді можна обмежитись лише етапом заміни захисного скла. Вибір процедури залежить від характеру та ступеня пошкоджень. Якщо розбита або подряпана лише поверхня, при цьому матриця працює нормально, можна замовити дешевшу та просту послугу – заміна скла.

Друга умова – оригінальний екранний блок. Аналог від стороннього виробника може містити в конструкції одноразові клеючий склад та плівку. Такі речовини можуть мати властивість кристалізації при перевищенні температури на кілька градусів. У такому разі від'єднати скло від пластмасової рамки та дисплейного модуля після нагрівання до 80 градусів неможливо. Оригінальні дисплеї дозволяють проводити процедуру безболісно.

Щоб зрозуміти, чи можна замінити тільки захисні шари екранного блоку (ціна такої процедури нижче), пошкоджений девайс повинен відповідати вимогам:

  • матриця не постраждала (немає плям, збереження кольору, не відбуваються мимовільні натискання, перегортання);
  • модуль є оригінальним.

Для збереження оригінального презентабельного зовнішнього вигляду телефону в 2mac застосовуються професійне обладнання (вакуумний прес-ламінатор, автоклав) та методика, що дозволяють не пошкодити шлейфи на етапі розбирання, виключити попадання пилу або інших частинок під скло та забезпечують подальше якісне склеювання скла з рамкою.