Заміна тачпада на MacBook Air - MacBook Air 11" 2012-2015

Замена тачпада на MacBook Air - MacBook Air 11" 2012-2015
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 399 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину

Сьогодні безліч користувачів просто не можуть уявити свій день без девайсів, робота, відпочинок, спілкування, все це ми знаходимо з екранів наших гаджетів! У більшості людей день не починається із зарядки, кави, дуже часто прокидаємося включаємо ноутбук, перевіряємо соціальні мережі, а тільки потім починаємо новий день разом зі сніданком або обідом, і проводжаємо день поряд з буком! У зв'язку з цим не дивно, коли до нас приносять пристрої на ремонт, тому - потрапляння рідини як на пристрій так і на тачпад! 

Якщо ж волога проникла тільки на тачпад, не зачепивши інших компонентів, цілеспрямованим ремонтом буде заміна touchpad на MacBook Air 11'' 2012-2015! А якщо волога проникла всередину пристрою, терміново відключайте живлення та несіть до нас, адже в такому разі важлива кожна секунда! 

Для початку спеціалізованими викрутками ми відкручуємо болти з нижньої кришки і знімаємо її, після акуратно відключаємо батарею ! Далі обережно відключаємо сенсорну панель та міняємо на нову! І потім у зворотному порядку зібрати!