Заміна тачпада на MacBook Pro - Macbook Pro 17" 2009-2012

Замена тачпада на MacBook Pro - Macbook Pro 17" 2009-2012
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 599 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину

Заміна тачпада на MacBook Pro - Macbook Pro 17" 2009-2012

Заміна Тачпада MacBook Pro A1297 – одна з небагатьох поломок, які користувачі помічають самостійно! Адже ми швидко звикаємо до хорошого і як тільки зі звичними речами відбуваються проблеми, користувачі оперативно помічають це! Заміна touchpad MacBook Pro 17'' 2009-2012 - процедура не з найскладніших, але потребує наявності знань у сфері ремонту Apple, а також наявності спеціального обладнання! 

Термін заміни тачпада займає від 30 хвилин - 5 годин, практично 90% ремонтів у нашому сервісі виконується в день прийому пристрою! Адже практично всі запчастини зберігаються у нас на складі, а головне, ми купуємо комплектуючі оминаючи посередників, тим самим контролюємо якість запчастин, а головне цінник у нас демократичний! 

Якщо ж ви шукайте де купити тачпад на Макбук ПРО, то крім ремонту, ми є постачальником комплектуючих! На всі види ремонту ми надаємо гарантію терміном до 90 днів! 

Заміна тачпада на MacBook Pro - Macbook Pro 17" 2009-2012 може знадобитися після пошкодження комп'ютера. Одним із плюсів роботи за макбуком є ​​багатофункціональний тачпад, що дозволяє відмовитися від підключення миші та повноцінно працювати за комп'ютером у будь-якому зручному місці. На жаль, навіть найнадійніша техніка та її комплектуючі не завжди можна вберегти від пошкоджень та тачпад не виняток. Він може вийти з ладу після залиття комп'ютера водою, або після падіння, механічного пошкодження. Приносите свій пристрій у наш сервісний центр, де після проведення безкоштовної діагностики майстри зможуть встановити причину поломки та усунути її за кілька годин. Тачпад дуже зручний у використанні, іноді власники макбуків навіть не купують додатково мишу. Даний вид ремонту досить копіткий, тому рекомендуємо довірити свій комп'ютер фахівцям, які мають досвід встановлення різних комплектуючих.