Підписуйся на канал та дізнавайся промокоди на ТоварДня тут

Заміна термопасти на MacBook 13" 2006-2008 років

Замена термопасты на MacBook 13" 2006-2008 годов
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 549 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину
420

Термопаста використовується для виготовлення кожного ноутбука. Цей теплопровідний склад відводить зайве тепло від процесора на кулер, запобігаючи перегріву та можливому виходу з ладу.

Заміна термопасти на MacBook 13'' A1278 повинна виконуватися раз на рік, частіше немає необхідності Пояснюється це зміною властивостей складу, який у міру служби стає нездатним відводити тепло належним чином. При перегріві, навіть якщо процесор не зламається, він не коректно працюватиме. Такий ноутбук у нижній частині корпусу сильно нагрівається. Це викликає дискомфорт, якщо ви любите повалятися на дивані з ноутбуком на колінах.

Самостійна заміна термопасти вимагає спеціальних знань та певної вправності. У процесі ноутбук розбирається майже повністю, оскільки процесор, зазвичай, добре захований. Це робиться з міркувань безпеки, щоб деталь залишилася цілою у разі несподіваного падіння пристрою. Розібрати MacBook – ще половина справи. Після заміни термопасти необхідно зібрати його назад. Як показує практика показує, це більш складна процедура.

Тому, щоб заощадити свій час, скористайтеся послугами нашого сервісного центру. Ми виконаємо ремонт будь-якого рівня складності та надамо гарантію на виконану роботу.