Заміна wi-fi модуля на MacBook Air - MacBook Air 13" 2008-2009

Замена wi-fi модуля на MacBook Air - MacBook Air 13" 2008-2009
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 299 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину
360

Технології не стоять на місці і з кожним днем їх розвиток не стоїть на місці! Для того, щоб підключитися до мережі інтернет нам немає необхідності конектитися проводом в мережу, а все набагато легше ми сідаємо в зручне нам ложе, ми незалежні від довжини проводу! Ми можемо прохолоджуватися на пляжі, сидіти в літаку, школа, університет, ресторани та кафе, парки і т.д. і за допомогою wifi знаходимо точку доступу, підключаємося та насолоджуємося час проведенням в інтернеті!

Але , а якщо одного дня ви зіткнулися з такими проблемами :

  • При натисканні на іконку Wi-Fi нічого не відбувається, тобто вона не активна
  • Мережа wifi дуже часто обривається
  • Сигнал wifi дуже слабкий хоча ви впритул стоїте до роутера, а інші пристрої, які підключені до тієї ж мережі, ловлять мережу нормально

Ну що ж, у такому випадку вам потрібна - Заміна Wi-Fi модуля MacBook Air 2008/2009!  У нашому сервісному центрі 2Mac за допомогою паяльної станції ми виймаємо неробочий модуль та поставимо новий! Адже крім ремонту у нас ще можете купити wifi модуль MacBook Air, а також інші комплектуючі для MacBook Air, Pro, iMac! На всі види послуг та запчастин, які були встановлені в нашому сервісі, ми надаємо гарантію до 90 днів! Перед тим як видати робочий пристрій, ми всі детально тестуємо!