Заміна скла задньої кришки iPhone X

Час на ремонт: від 1 дня
Ціна за послугу: 1899 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину

У вартість ремонту включено запчастину

З кожною новою моделлю пристрій iPhone стає все складнішим за конструкцією і iPhone X - не виняток. Спочатку прибрали можливість заміни акумулятора, задню кришку об'єднали з корпусом, внаслідок чого виробники Apple рішуче почали робити експерименти з матеріалами корпусу, екрану та деталями, що комплектують. Безпосередньо такі експерименти дали свої плоди на зручності використання продукції Apple, але тепер достатню кількість власників розбивають не лише дисплей, а й задню кришку гаджетів.
Як відбувається заміна скла?
Спочатку скло добре приклеєне до корпусу, щоб забезпечити захист Вашого гаджета від води і вологи, то спочатку корпус iPhone X розбирають, відокремлюють зовнішню раму корпусу, після чого скло нагрівають до певної температури 60-70 градусів - це потрібно, щоб безпосередньо розм'якшити клейовий склад і без проблем зняти скло, не пошкодивши жодної деталі.

Буває, що при сильному падінні або ударі разом з кришкою можуть також пошкодитися інші деталі - наприклад, основна камера, шлейф, кнопки регулювання.
У такому разі єдиний правильний вибір – дати можливість нашим профільним майстрам зробити якісний ремонт:
- витягти зламану панель;
- за допомогою різних спеціальних інструментів прибрати всі уламки;
- виконати повну діагностику смартфона;
- замінити пошкоджені деталі;
- зафіксувати нове скло так, щоб не порушувати вологостійкість смартфона.
Хочемо нагадати, що запобігання будь-яким пошкодженням, в основному, набагато дешевше самого ремонту. Щоб у майбутньому Вам не доводилося дбати про те, де і наскільки якісно замінити таке заднє скло на iPhone Х, користуйтеся додатковими аксесуарами такі як чохли, накладки або захисне скло для задньої панелі.

Де зробити заміну скла на iPhone X?
Наші сервіси з ремонту знаходяться у трьох основних містах: Київ, Харків та Одеса. Ми завжди маємо для ремонту в наявності потрібні додаткові деталі для Apple техніки, в тому числі і задні стекла на iPhone X. Також у Вас є можливість вибрати колір заднього скла, що може зробити Ваш гаджет унікальним. Кожен клієнт отримує гарантію на будь-який вид ремонту на 3 місяці. Орієнтовний час ремонту – 1 день.

Как мы меняем заднюю крышку (стекло) на iPhone X