Заміна жорсткого диска на MacBook 13" А1278 2008 року

Замена жесткого диска на MacBook Pro 13" 2009-2012
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 499 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину
300

На жаль, рано чи пізно будь-який жорсткий диск стає непридатним. У середньому термін його роботи становить від 5 до 10 років. Будь-який користувач Макбука, який тривалий час зберігав на комп'ютері особисті дані, фільми, музику та фотографії, не хотів би втратити дорогі для себе файли. Але важливо і те, що непрацездатний жорсткий диск – причина того, що ваш Макбук просто не функціонуватиме, адже операційна система зчитує пристрій саме з «вінчестера».

Якщо такий день настав, Вам знадобиться заміна жорсткого диска на MacBook 13'' A1278. Наші спеціалісти акуратно розберуть корпус Макбука, виймуть пошкоджений жорсткий диск і встановлять новий. У жодному разі не намагайтеся самостійно зробити цю операцію, якщо раніше не мали досвіду роботи з Макбуками – Ви не тільки не витягнете жорсткий диск, але й пошкодите інші важливі елементи конструкції. Крім того, звернувшись до нас, Ви можете врятувати Ваші дані зі пошкодженого «вінчестера», а потім перенести їх на новий жорсткий диск.

Працездатність жорсткого диска також впливає на продуктивність операційної системи. Якщо вчасно не замінити його, Ви задовольнятиметеся «гальмами», багами та лагами, і зрештою «вінчестер» накриється, знищивши всі Ваші дані. Тому, поміняйте жорсткий диск на Макбук при перших тривожних дзвіночках. Зазвичай, про пошкодження жорсткого диска свідчить характерний тріск і система буде гальмувати.