Тачскрін (сенсорне скло) для iPad 2

Питання та відповіді↓
Знайшли дешевше?

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MC769LL/A (A1395 EMC 2415),MC773LL/A (A1396 EMC 2416),MC755LL/A (A1397 EMC 2424),MC769LL/A (A1395 EMC 2560)

                                                                                                          Сенсорне скло для iPad 2
Планшети Apple відрізняються якістю та надійністю складання, але на жаль вони, як і інші технічні пристрої, не застраховані від пошкоджень. Найчастіше поломки відбуваються з вини самих користувачів, і лише значний відсоток власників стикається із заводськими дефектами. Оскільки планшет як і телефон дуже зручний, має не великі розміри, його можна постійно носити з собою, на роботу, навчання або використовувати в дорозі. Ця мобільність збільшує шанси випадкового пошкодження Ipad, адже ви випадково можете впустити, вдарити чи розлити рідину на улюблений планшет. Найбільше навантаження на себе бере корпус та екран, який може розбитися чи погнутися. Після пошкодження сенсорного скла його необхідно замінити на нове. Оскільки ця операція вимагає спеціальних навичок та використання набору інструментів, рекомендуємо звернутись до сервісного центру, де професійні інженери оперативно замінять скло.