Підписуйся на канал та дізнавайся промокоди на ТоварДня тут

Передня (фронтальна) камера та датчик наближення для Apple iPhone 8+ Plus

В наявності

Ціна запчастини: $13.00
Питання та відповіді↓
Знайшли дешевше?

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MQ982LL/A (A1864 EMC 3160),MQ8V2LL/A (A1897 EMC 3174),MQ9M2J/A (A1898 EMC 3173),N/A (A1899 EMC N/A)

Шлейф фронтальної камери з датчиком наближення та мікрофоном для iPhone 8 Plus є важливим елементом смартфона, оскільки пов'язує комплектуючі з материнською платою. Щоб перевірити, що саме необхідно змінити, шлейф або передню камеру необхідно провести діагностику смартфона. Причинами поломки оригінального шлейфу можуть бути фізичні ушкодження чи потрапляння рідини. У першому випадку удар або падіння призводить до несправності камери, пошкодження датчика світла, який забезпечує блокування смартфона на початку телефонної розмови та після завершення. У другому випадку з'являється ризик корозії контактів та мікросхем. У нас ви можете не тільки купити шлейф, а й відремонтувати смартфон у сервісі, ціна на заміну вказана у розділі ремонт.

2mac готовий відремонтувати Ваш IPhone 8+ та зробити якісну заміну роз'єму зарядки-синхронізації або заміну датчиків освітлення та наближення.