Шлейф кнопки Power, кнопок гучності, мікрофона та спалаху iPhone 6S+ (plus)

В наявності

Ціна запчастини: $6.70
Питання та відповіді↓
Знайшли дешевше?

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MKTM2LL/A (A1634 EMC 2944),MKVP2LL/A (A1687 EMC 2944),ML6C2CH/A (1699 EMC 2944),N/A (A1690 EMC 2944)

Шлейф Power, мікрофона та спалахи iPhone 6S+ (plus) необхідний для роботи даних комплектуючих, оскільки забезпечує їхнє підключення до материнської плати. Якщо ви помітили некоректну роботу спалаху під час зйомки, мікрофон не працює під час розмови або голосового набору, можливо причиною є саме шлейф, який можна змінити на новий. У нашому магазині ви можете швидко купити оригінальний шлейф та підключити його в сервісному центрі. Ціна на вартість роботи знаходиться в розділі ремонту, і якщо ви раніше не ремонтували iPhone, не варто економити на роботі кваліфікованого майстра.

Шлейф Power, мікрофона та спалаху iPhone 6S+ (plus)

З цією запчастиною, 2mac готовий відремонтувати Ваш iPhone 6S+ та зробити якісну заміну мікрофону або заміну кнопки Power (увімкнення, блокування).