Антена WiFi для iPhone 7

В наявності

Ціна запчастини: $15.00
Питання та відповіді↓
Знайшли дешевше?

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MNAD2LL/A (A1660 EMC 3091),MN9E2LL/A (A1778 EMC 3091),MNCF2J/A (A1779 EMC 3091),N/A (A1780 EMC 3091)

                                                                                                Шлейф антени Wi-Fi для iPhone 7
Якщо ваш телефон не бачить доступних точок для підключення до бездротової мережі інтернет, або під час підключення обривається передача даних, швидше за все, проблема в некоректній роботі шлейфу wi-fi. Оскільки користувачі новітніх смартфонів щодня використовують wi-fi, їх, напевно, їх засмутить поломка шлейфу, але не варто засмучуватися передчасно. Приносьте свій телефон до нашого сервісного центру, в якому проводиться безкоштовна діагностика, в ході якої буде встановлена ​​точна причина пошкодження телефону. Якщо необхідно замінити шлейф антени wi-fi, наші майстри впораються із цим завданням досить швидко. При заміні ми використовуємо лише оригінальні комплектуючі, та надаємо гарантію на проведені ремонтні роботи.

2mac готовий відремонтувати Ваш iPhone 7 та зробити якісну заміну Wi-Fi антени.