Шлейф кнопок гучності та Power з мікрофоном та спалахом iPhone 7

В наявності

Ціна запчастини: $8.00
Питання та відповіді↓
Знайшли дешевше?

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MNAD2LL/A (A1660 EMC 3091),MN9E2LL/A (A1778 EMC 3091),MNCF2J/A (A1779 EMC 3091),N/A (A1780 EMC 3091)

                                                                       Шлейф перемикача гучності та блокування з мікрофоном та спалахом для iPhone 7
Шлейф відповідає за перемикання гучності, увімкнення режиму без звуку та увімкнення телефону. На самому шлейфі розташований мікрофон, завдяки якому пригнічується звук під час розмови. При його пошкодженні проявляються перешкоди, погіршується чутність співрозмовника. Якщо у вас не працює кнопка ввімкнення, не регулюється гучність, не перемикається беззвучний режим, пропадає звук під час зйомки відео необхідно замінити шлейф. Наші майстри допоможуть вам у цьому, проведуть діагностику пристрою та оперативну заміну необхідної комплектуючої. Іноді самостійний ремонт призводить до серйозних наслідків, тому рекомендуємо звертатися до професійних інженерів 2mac.

2mac готовий відремонтувати Ваш iPhone 7 та зробити якісний ремонт кнопок гучності або ремонт кнопки увімкнення (блокування).