Дисплей, екран у зборі із сенсорним склом (тачскрін) Original для iPhone 7+ Plus

Питання та відповіді↓

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MNR22LL/A (A1661 EMC 3092),MNQT2LL/A (A1784 EMC 3092),MNRA2J/A (A1785 EMC 3092),N/A (A1786 EMC 3092)

Після падіння або іншої механічного впливу на смартфон, він може перестати коректно працювати. Найчастіше страждає дисплей у зборі (LCD екран, тачскрін) iPhone 7 Plus, навіть оригінальний не застрахований від поломок. Копія частіше б'ється після удару, оскільки не відрізняється високою якістю, тому її ціна нижча. Повноцінну роботу може поновити майстер сервісного центру. Акуратно зняти пошкоджений екран, змінити новий дисплей, який можна відразу купити в нашому магазині, підключити шлейф і перевірити працездатність. З використанням спеціального обладнання для нагріву та професійних інструментів можна не хвилюватися про пошкодження смартфона під час ремонту. Чого не можна гарантувати при самостійній заміні запчастини в домашніх умовах.

2mac готовий відремонтувати Ваш iPhone 7+ та зробити якісну заміну екрану, дисплея.