iOS 14 Огляд

Компанія Apple не перестає дивувати своїх фанатів, випускаючи унікальний продукт, не забуваючи оновлювати раніше випущені девайси. Фанати полюбили продукт Стіва Джобса. Компанія почала стрімко зростати та розвиватися. Тепер Apple займає лідируючу позицію на ринку мобільних пристроїв, відтіснивши на другий план гідних конкурентів. І це не дивно. Команда з Купертіно народила якісний девайс, подарувавши користувачам не тільки красивий мінімалістичний смартфон, але й нову операційну систему, потужний процесор і якісний захист особистих даних. І зараз кожен другий покупець, експлуатує гаджет саме від Apple. Адже він розуміє, що він отримає не просто смартфон, а персональний комп'ютер з повним набором корисних функцій. Команда Тіма Кука – нинішнього глави компанії, не втрачає своїх позицій на ринку мобільних пристроїв. Без уваги не залишили й більш ранні моделі. Якщо у вас виникнуть питання в процесі використання нового програмного забезпечення, рекомендуємо відвідати сервісний центр 2Mac. Менеджери з сервісного обслуговування уважно вас вислухають і нададуть професійну відповідь на будь-яке питання, що вас цікавить.

Огляд iOS 14 - зміни, сумісні пристрої, що нового?

Щороку команда Стіва Джобса вдосконалювала апаратну начинку у своїх девайсах. Процесори стали потужнішими, програмне забезпечення отримало нові фішки. Про нову операційну систему від Apple ходило багато чуток. Що ж було представлено у результаті? Розберемо у нашому повному огляді iOS 14.

Листопад 2019 року став переломним для розробників ПЗ. iOS 13 потребувала кардинальних змін, необхідно було рухатися далі та створити кардинально нову вісь. У 2020 році було представлено нову систему. У листопаді 2020 року перед нами з'явився оновлений інтерфейс. Віджети різних розмірів можна закріпити на головному екрані. З них з'явилася можливість створювати смарт-кнопку, завдяки якій будуть відображатися найкорисніші для вас програми на основі часу доби, розташування та поточних функцій. На основній сторінці смартфона можна відображати віджети, налаштовані для роботи, подорожей, спорту, розваг та будь-якої іншої діяльності. Користувачі можуть налаштовувати кількість сторінок на робочому столі та легко приховувати потрібні сторінки.

А тепер розберемо покроково, що змінилося з моменту виходу оновленого програмного забезпечення:

 1. Раніше для того, щоб іконки на головному екрані почали похитуватися, потрібно було затримати палець на будь-якому з додатків, тепер можна привести наповнення екрану рухом торканням будь-де дисплея.
 2. Віджети в галереї можна виносити на головний екран і розміщувати в будь-якому зручному для вас місці.
 3. Зверніть увагу на верхній лівий кут екрана. Ви помітите невеликий плюс, завдяки якому з'явилася можливість додавати нові віджети на робочий стіл.
 4. Створення бібліотеки додатків. Завдяки цьому нововведенню користувач може тепер групувати програми по групах і вигадувати назву для папок на свій розсуд. Також можете побудувати їх за абеткою, для швидкого доступу. Картотека програм дозволяє приховувати як окремі програми, так і цілі сторінки домашнього екрану.
 5. Доопрацювали галерею iPhone. Відеоролики в iOS можна переглядати, використовуючи режим "картинка в картинці".

Щоб активувати цю функцію, необхідно подивитися на лівий верхній кут. Натиснувши на іконку невеликого прямокутника, отримайте доступ до нововведення. Зараз цим режимом зможете скористатися завдяки браузеру Safari і сервісу Apple TV+. Крім того, у режимі “картинка у картинці” можна активувати автоматичний запуск.
Наприклад, коли ви переглядаєте відео і потрібно згорнути програму, щоб відповісти на повідомлення. Програвання ролика не припиняється, просто він зміщується у правий верхній кут, звільняючи робочий стіл для листування.

 1. Siri тепер займає набагато менше місця в основному інтерфейсі та проявляється у вигляді сяючої сфери внизу дисплея. Завдяки останньому огляду на iOS 14
 2. Також, оновлена ​​iOS 14 швидше відповідає на запити користувача, швидше записує та надсилає аудіоповідомлення.
 3. Оновлені віджети Apple: погода, годинник, календар, фото, фітнес, нагадування, екранний час, подкаст, швидкі команди.

Пристрої, які підтримують iOS 14

Як би фанати яблучної техніки не вихваляли нову операційну систему, все ж таки, не всі моделі iPhone і iPad отримають можливість використовувати новітнє програмне забезпечення. Перелік пристроїв, які підтримують можливість оновитись до нової операційної системи:

 • iPhone 6, 6s.
 • iPhone 7, 7 Plus.
 • iPhone 8, 8 Plus.
 • iPhone X, Xs, Xr.
 • iPhone 11, 11Pro, 11Pro Max.
 • iPhone 12, 12Pro, 12Pro Max.
 • iPhone 13, 13Pro, 13Pro Max.
 • iPad mini 4
 • iPad mini 4, 5, 6 generation.
 • iPad Air 1.2.
 • iPad Pro 9,7, 10,5, 12,9 (1,2,3 generation).
 • iPod touch 7 покоління.

Подібні обмеження обумовлені тим, що операційна система вийшла ресурсно-затратною і для повноцінного функціонування необхідний потужний процесор, який зможе забезпечити своєму користувачеві повноцінне функціонування iOS 14. Тому ПЗ розробляється таким чином, щоб носій зміг використовувати його на всю потужність. Адже, налагоджена система, це насамперед – комфорт. Хочеться запустити програму і не боятися, що вона зависне в невідповідний момент і завдасть дискомфорту своєму користувачеві.

Що нового в iOS 14

Операційна система iOS 14 вийшла у листопаді 2020 року. Мільйони користувачів Apple оновили свої пристрої до останньої версії та зіткнулися з низкою нововведень. А тепер проведемо докладний огляд iOS 14 і розберемося, чим ця версія системи запам'ятається своїм відданим фанатам:

 1. Зміна віджетів на головному екрані. Можна не тільки їх збільшити, зменшити, а й пересувати по робочому столу, як вам заманеться.
 2. Тематичні папки. Ми раніше вже згадували, що тепер користувач може групувати необхідні програми з папок. Пошук потрібного додатка значно спростився. Для того, щоб побачити плитки, що шукаються, необхідно всього лише свайпнути вправо.
 3. Меню пошуку. Знайти необхідний файл чи фото тепер значно простіше. Змахнувши по дисплею праворуч, бачимо перед собою рядок пошуку у верхній частині дисплея.
 4. Зміни зовнішнього вигляду дзвінка. У минулій версії iOS, що дзвонив, висвічувався на весь екран, що значно ускладнювало користування девайсом. Тепер абонент висвічується у верхній частині дисплея. Якщо вам незручно відповісти на дзвінок, можете просто змахнути нагору і виклик скинеться.
 5. Додавання перекладача. Ще одне розумне нововведення розробників Apple. У новій версії операційної системи з'явився самостійно додаток, який дозволить легко перекласти будь-який текст.
 6. Доопрацювання Siri. Віртуальний помічник став ще розумнішим. Тепер Siri може надсилати голосові повідомлення, швидше реагує на будь-який запит користувача, та розмовляє російською мовою. Раніше помічником можна було скористатися лише англійською мовою.
 7. Карти Apple Maps стали ще комфортнішими. Додано новий вид транспорту велосипед, маршрути стали більш деталізованими.
 8. Закріплені розмови у повідомленнях. Вбудована програма iMessage дозволяє своєму користувачеві закріплювати до 10 бесід у верхній частині екрана, для швидкого доступу до діалогу.

Індикатор активності камери. Ви завжди знатимете, чи активна камера або мікрофон. У верхньому лівому кутку засвітиться зелений вогник, що дозволить відстежувати активність цих двох функцій.

Враження від використання

Отже, узагальним раніше сказане в огляді iOS 14. Вихід нової ОС Apple був очікуваною подією в цифровому просторі. Рання версія програмного забезпечення потребувала доопрацювань. Інженери Apple врахували минулі помилки і в листопаді 2020 року була представлена ​​оновлена ​​iOS 14. Тепер з'явилася можливість підлаштовувати віджети на робочому столі суворо під свої потреби, змінювати іконки на робочому столі, регулювати розмір плиток, групувати тематичні папки для більш комфортного користувача. Можете не боятися, що раніше модель iPhone не впорається з новою версією системи. Починаючи з iPhone 6s, iOS доступна для завантаження на пристрій. Нове програмне забезпечення дійсно дає більше свободи у використанні свого користувача. Сортування смс-повідомлень стало ще комфортнішим, яскраві нові шпалери, режим "картинка в картинці", завдяки якому переглядати улюблені ролики стало ще комфортніше, без відриву від робочого процесу. Apple піклується про безпеку особистих даних своїх відданих користувачів. Тепер ви будете повідомлені, коли запущено камеру або мікрофон. Багатьом користувачам не виходило оновити свій девайс, так як виникала помилка при запуску оновлень, батарея швидше розряджалася, а на деяких пристроях зависала. Маючи огляд iOS 14, розуміємо, що оновлена ​​система доопрацьована повноцінно. Зникли помилки, які так розчаровували своїх фанів. Тім Кук разом із командою розробників Apple ґрунтовно попрацював на тому, щоб нове ПЗ не підводило при активному використанні, працювало злагоджено. Адже ми вже звикли до того, що яблучний гаджет не зависає у процесі активного використання. iPhone все ще залишається найкомфортнішим смартфоном на ринку мобільних пристроїв. Його полюбили за мінімалістичний дизайн, потужний процесор, професійну камеру та операційну систему. І щороку ми з нетерпінням чекаємо на вихід чергового гаджета з Купертіно, адже знаємо, що нас обов'язково здивують.

Якщо раптом ви зіткнулися з тим, що гаджет некоректно працює, відбуваються збої в установці програмного забезпечення, зверніться до сервісного центру 2Mac за кваліфікованою допомогою. Девайсу проведуть якісну діагностику в найкоротші терміни, виявлять проблему та швидко її усунуть.

Підписатися
Сповістити про
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі