iPhone 12 та його бездротова зарядка MagSafe. iPhone 12 міні.

13 жовтня 2020 року компанія Apple представила новий iPhone 12, iPhone 12 mini, а також інші новинки. Чимало користувачів техніки відреагували неоднозначно, аргументувавши тим, що не бачать різницю між iPhone 11 і новою моделлю. У цій статті ми розберемо нові характеристики iPhone 12.

iPhone 12

Дисплей. Повернення до 5s

На перший погляд, важко помітити зміни, але корпус iPhone 12 дійсно помінявся. Як і в айфон 5s, бічні рамки тепер гострі, а не заокруглені.

корпусы iPhone 12

Замість IPS-дисплея використаний новий OLED-дисплей, який сприяє покращенню яскравості та чіткості зображення.

дисплей iPhone 12

«Керамічний щит» - скло, з додаванням нано-керамічних металів, використовується для захисту OLED-дисплея. Тепер iPhone став більш стійким до падінь та ударів.

Камери

камера iPhone 12

У новій моделі айфона використовується нова система двох камер. Через покращену апертуру ширококутної камери, при поганому освітленні режим роботи камери буде на 27% кращим, ніж було в попередніх моделях. Зміни торкнулися й нічного режиму, який став доступним для зйомки відео. Використовуючи нічний режим, можна знімати на ширококутну чи на надширококутну камеру.
Режим Smart HDR 3 зберігає всі деталі фото, насиченість, точно виділяє обличчя, потрібні предмети, навіть на дуже яскравому сонці.

Новий процесор

А14 Bionic - процесор, створений згідно з 5-нанометровим техпроцесом.

A14 Bionic

Новий процесор має близько 12 мільярдів транзисторів, що дозволяє використовувати функції айфона на найвищій швидкості. Приріст у продуктивності чіпа А14 сягає 50%. A14 Bionic також включає оптимізації для прискорення машинного навчання. Це допомагає розкрити здібності пристрою, щоб розпізнавати зображення чи аналізувати рухи.

Мобільні мережі 5G

5G iPhone 12

iPhone 12 оснащений новими антенами, які розміщені по периметру алюмінієвої рамки. Вони є важливим компонентом для використання 5G технологій, які стали доступними в даній моделі айфона. Мережі 5G підвищують швидкість користування інтернетом, завантажень тощо. У випадках, коли немає потреби в використанні нового покоління мобільного зв'язку, iPhone автоматично перемикається на LTE.

Бездротова зарядка MagSafe

Спочатку MagSafe являв собою роз'єм живлення для MacBook, але пару років тому компанія Apple почала відмовлятися від комплектуючої такого типу в ноутбуках. З виходом нової моделі айфона, MagSafe знову повернувся на ринок, але виключно для смартфонів.

MagSafe iPhone 12

Тепер бездротовий пристрій може бути прикріплений до корпусу телефону. За допомогою кілець з магнітами, які оточують котушку, це стало можливим. Окрім зарядки з'явився гаманець MagSafe, а також спеціальні кейси, які можна прикріпити до задньої частини айфона, як і будь-який аксесуар. Шкіряний чохол-сумка, використовуючи датчики MagSafe, показує годинник, коли телефон знаходиться всередині сумки.

чехол-сумка iPhone 12

Чутливий магнітометр і котушка NFC були додані для кращого розпізнавання аксесуарів, а також взаємодії з ними.
Крім цього, було розроблено зарядку MagSafe Duo, яка дозволяє заряджати iPhone, AppleWatch одночасно. MagSafe забезпечує точний контакт та сприяє отриманню заряду в 15 Вт.

MagSafe Duo
 

iPhone 12 mini

12 mini майже не відрізняється від iPhone 12. Основна різниця - це розмір. Дисплей 12 mini Super Retina XDR 5.4 дюймів. Але дана модель також має всі функції, як і айфон 12. Зручний розмір і передові можливості відмінно поєдналися в 12 mini.

iPhone 12 iPhone 12 mini

Підписатися
Сповістити про
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі